Marka

/
Marka

Marka TYM (Tong Yang Moolsan) jest związana z rynkiem rolniczym już od ponad 6 dekad. Na przełomie wieków TYM dołączył do światowej czołówki producentów ciągników. Dzięki stale rozwijanej technologii oraz zdobywanemu doświadczeniu firma odnotowała dynamiczny wzrost w latach osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych wnosząc znaczny wkład w rozwój gospodarki koreańskiej. Jeśli szukają Państwo wysoko wydajnych ciągników w przedziale mocy między 19KM a 127KM, ciągniki te spełnią Państwa wymagania.

Firma TYM produkuje ok. 15000 maszyn rocznie. Początkowo koncentrowała się na dostarczaniu ciągników innym producentom w formule OEM, jednakże od początku XXI wieku zainaugurowała sprzedaż pod własną marką.

Głównymi rynkami zbytu dla koncernu TongYangMoolsan są Stany Zjednoczone (gdzie działa również montownia firmy) oraz Kanada i Australia.

W Europie, stanowiącej najbardziej wymagający rynek dla producentów sprzętu rolniczego TYM zadebiutował w 2006 roku rozpoczynając sprzedaż swoich produktów na rynku niemieckim. Obecnie ciągniki TYM można nabyć w wielu krajach europejskich min. w Niemczech, Francji, Portugalii, Wielkiej Brytanii czy w Czechach.
W Polsce marka pojawiła się po raz pierwszy w roku 2009 dzięki firmie HYDRO-MASZ z Zapola, która po dziś dzień jest wyłącznym importerem ciągników TYM na rynek polski.

Produkty TYM charakteryzuje nowoczesny design, sprawdzone rozwiązania techniczne oraz wysoka jakość wykonania. Wszystkie te cechy w połączeniu z dogodnymi warunkami gwarancyjnymi sprawiają, że ciągniki TYM cieszą się coraz większą popularnością na konkurencyjnym polskim rynku.

Odtwórz wideo

Masz pytania?

Zapraszamy do kontaktu