Ciągniki sadownicze

/
Ciągniki sadownicze

Maszyny rolnicze to nie tylko ogromnych rozmiarów traktory i ciągniki. Odrębną kategorią są traktory sadownicze przystosowane do pracy w trudnych warunkach, o ograniczonym polu manewru. Pielęgnacja sadzonek oraz zbiór owoców na dużym terenie wymaga dysponowania specjalistycznym sprzętem, za pomocą którego można znacznie ułatwić sobie pracę. Traktory sadownicze wyróżniają się nieco zmodyfikowanymi parametrami technicznymi, które jednak nie mają wpływu na ich wydajność. Charakteryzują się mniejszymi rozmiarami i dużą zwinnością, dzięki czemu łatwo się je prowadzi i wykonuje skręty. Oferowane przez nas ciągniki sadownicze to idealne rozwiązanie dla tych, którzy poszukują nowoczesnych rozwiązań ułatwiających uprawę i pielęgnację owoców.

Traktory sadownicze

Jako producent staramy się w swoich projektach wykorzystywać najbardziej uniwersalne rozwiązania. Dzięki temu nasze ciągniki sadownicze mogą być wykorzystywane do różnorodnych prac. W ofercie posiadamy między innymi traktory do truskawek, porzeczek i borówek, które w swojej kategorii mają wybrane określone osprzętowanie.

Nasze traktory sadownicze wyróżniają się:

  • niewielkim rozmiarem,
  • zwinnością,
  • łatwą sterownością,
  • możliwością zamontowania dodatkowego osprzętu,
  • rozbudowaną kabiną.

Oferowane traktory sadownicze charakteryzują się nie tylko wysoką wydajnością prac, niskim zużyciem paliwa oraz łatwą do prowadzenia konstrukcją. Na ich wyjątkowość wpływa również estetyczny wygląd oraz ponadczasowe wzornictwo, dzięki czemu nawet podczas pracy prezentują się niezwykle profesjonalnie. Kabina wyposażona jest w klimatyzację, aby zapewnić operatorowi maszyny wysoki poziom komfortu nawet podczas upałów. Nasze ciągniki sadownicze mają wbudowane specjalnie wyselekcjonowane podzespoły. Dlatego nawet intensywne użytkowanie nie naraża maszyny na niespodziewane awarie i usterki uniemożliwiające dalszą pracę.

Na wszystkie traktory sadownicze dajemy dodatkową 5-letnią gwarancję producencką z limitem 2000 mth, a także pomagamy w otrzymaniu dofinansowania na zakup wybranej maszyny z naszej oferty.

Masz pytania?

Zapraszamy do kontaktu