Maszyny komunalne

/
Maszyny komunalne

Posypywarki

Posypywarki

Przejdź

Pługi do odśnieżania

Pługi do odśnieżania

Przejdź

Kosiarki bijakowe

Kosiarki bijakowe

Przejdź

Zamiatarki z koszem

Zamiatarki z koszem

Przejdź

Przyczepka do ciągnika

Przyczepka do ciągnika

Przejdź

Maszyny komunalne, miniciągniki i mikrociągniki

Maszyny komunalne, miniciągniki i mikrociągniki to grupa maszyn i urządzeń znajdujących zastosowanie w przestrzeni usług komunalnych oraz działalności rolnej. Ich wykorzystanie do realizacji usług komunalnych umożliwia jeszcze szybsze i bardziej efektywne wykonywanie poszczególnych prac, w szczególności prac porządkowych i pielęgnacyjnych. Mikrociągniki dodatkowo znajdują zastosowanie w przestrzeni małych i średnich gospodarstw rolnych i rolno-hodowlanych. Ich zastosowanie zwiększa efektywność realizowanych działań poprzez zwiększenie ich tempa oraz precyzji.

Maszyny komunalne i mikrociągniki w naszej ofercie

Wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom zróżnicowanych odbiorców marka TYM oferuje wysokiej jakości maszyny komunalne, miniciągniki i mikrociągniki przeznaczone do zastosowania w realizacji usług komunalnych oraz wybranych prac gospodarczych. Na naszą ofertę w tym zakresie składają się:

  • zamiatarki z koszem dedykowane do pracy na utwardzonych powierzchniach na zewnątrz budynków, doskonale sprawdzają się do zamiatania zarówno dużych parkingów, jak i ulic;
  • posypywarki przeznaczone do posypywania ulic solą lub piaskiem,
  • pługi lekkie przeznaczone do odśnieżania placów, chodników i dróg osiedlowych,
  • kosiarki bijakowe klasy lekkiej PIKO przeznaczone do wykaszania placów, skwerów, boisk, trawników, pasów zieleni, poboczy oraz parków,
  • kosiarki bijakowe klasy średniej KANGU przeznaczone do koszenia poboczy drogowych oraz pracy na terenach zielonych, takich jak sady czy winnice,
  • kosiarki GRINO przeznaczone do koszenia zarośli i krzaków, rozdrabniania gałęzi, ścinania chwastów i traw na terenach niezagospodarowanych, wykaszania wyjałowionych pastwisk oraz pracy na innych terenach zielonych.

Swoją popularność oferowane miniciągniki zawdzięczają relatywnie niewielkim rozmiarom i kompaktowej budowie, dzięki czemu bardzo dobrze sprawdzają się w pracy w warunkach ograniczonej przestrzeni. Mikro- i miniciągniki mogą być przechowywane w niedużych pomieszczeniach gospodarczych i z łatwością relokowane do miejsca eksploatacji. Ich bezsprzecznym atutem jest wysoka funkcjonalność oraz żywotność.

Klientów poszukujących niezawodnych maszyn komunalnych i mikrociągników o wysokiej sprawności i podwyższonej trwałości zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z maszynami marki TYM. Nasze maszyny powstają z wysokiej jakości komponentów, co przekłada się na ich pracę oraz podwyższoną odporność na uszkodzenia mechaniczne.

Masz pytania?

Zapraszamy do kontaktu